O firmě

Společnost INCHEMA s.r.o. byla založena v roce 2003 jakožto dodavatel polygrafie a tiskařských potřeb.

Historie a rozvoj společnosti

INCHEMA s.r.o. se díky Vám, našim zákazníkům, stala během několika let známým a oblíbeným dodavatelem chemikálií, bazénové chemie, směsí rozpouštědel na zakázku, tiskových potřeb a jiných.

Slavíme již více jak 20 let činnosti. Chemikálie distribuujeme z areálu Vám dobře známého – areálu bývalé Chemy v Horních Počernicích. Velké skladové prostory, podzemní a nadzemní nádrže, nově i vagóny nám umožnily rozšířit sortiment nabízených chemikálií.

Dnes dokážeme nabídnout úplnou škálu chemikálií, potřebných k činnostem dotýkajících se prakticky všech oblastí života. Díky naší pružnosti, vlastní dopravě, jsme schopni uspokojit požadavky jak velkého průmyslového podniku, tak toho nejmenšího odběratele. Naše krátké dodací lhůty, široký výběr obalů a ochotný přístup ke každému zákazníkovi zaručují, že si k nám najde cestu opravdu každý.

Certifikace a osvědčení

Již od dubna roku 2009 jsme držitelem certifikátu systému managementu kvality v souladu s ISO 9001.

Od roku 2020 jsme taktéž součástí Rodinných podniků ČR a od roku 2022 i členy AMSP ČR.

Charitativní činnost

Podpořili jsme např. Veselý vozíček, Šance onkoláčkům, miminka v Podolské nemocnici, Droklaun – léčíme s úsměvem, Člověk v tísní, domovy seniorů a další. Podporujeme též sportovní oddíly či dětské tábory.

Nákupní košík
Přejít nahoru